Last Airbender
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avatar - Az új történet
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  Chiaki

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chiaki
Vízidomár
Vízidomár
Chiaki


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 30.
Age : 27

                             Chiaki Empty
TémanyitásTárgy: Chiaki                                Chiaki I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 9:28 pm

Név: Chiaki
Kor: 14
Nem:
Nemzettség: víz törzse
Foglalkozás: idomár, tolvaj
Felszerelés: sok különböző gyűrű az ezüstől kezdve az aranyig, és ezen kívül többféle ékszer amit az áldozataitól lopott.

Külső: Nyakig érő kék haja van, amiben általában egy citromsága csatot hord. Nem szereti a nőies ruhákat, így általában egy barna kabátféleségben szokott járkálni, ami alatt egy kisebb páncélzat van, ami önvédelemre szolgál. Kb. 160 cm magas, és 40 kg. Idegenek előtt nem szokott mosolyogni, de ha barátok mellett érzi magát, akkor talán egy mosolyt is kilehet belőle csalni.
Belső: Alapjába véve kedves, bár ezt elég érdekes módon mutatja ki. Szeret másoknak segíteni, de ez persze mindig rosszul sül el, ha kleptomániája előbukkanik. Ilyenkor akár a szarka, felkapja a közelében lévő összes fénylő, értékes dolgot. Ezért általában kapni szokott, de ő ügyesen kirágja magát mindenhonnan, ügyes hazugságokkal.

Előtörténet: A déli víz törzsének falujában születtem meg, mint második gyermek. A bátyám, a születésem előtt meghalt egy balesetben, ezért a szüleim le is akartak mondani a gyereknevelésről, de végül valami arra sugallta őket, hogy mégis próbálkozzanak meg még eggyel, és ez lennék én. Az édesanyám, Chie a falu egyik gyógyítója volt. Tehetséges vízidomár volt, még akkor is, ha sajátmagától kellett kifejleszteni eme tehetségét. A falu minden egyes katonája hozzá járt, ha megsérült. Az apám egy vadász volt. Ő látta el a falut élelemmel a vadász és halász csapatával. Én szerettem segíteni a családomnak ott ahol tudtam. Kiskoromban mindig az apámmal jártam halászni, horgászni és közben jártam az iskolába. Amikor elértem a tizenkét éves kort, rájöttem, hogy én is ugyanazzal a képességgel rendelkezem, mint anyám. Onnantól kezdve elkezdtem tanulni tőle a vízidomítás minden egyes csínját-bínyját. Sajnos az édesanyám nem tudott velem sokat foglalkozni, így csak lefekvés előtt tudott mutatni egy két trükköt. Engem nagyon vonzott az idomítás, így nem voltam elégedett ennyivel. Elkérezkedtem az édesanyámtól, és az édesapámtól, hogy had utazzak el északra, és had tanuljam meg a víz idomítás alkalmazását a harcban is. Édesapám teljesen ellenezte, az anyám viszont rábólintott, és az egyik éjjel egy kevés pénzel és étellel elindított engem, egy csatahajón. A hajón dolgoznom kellett az élelemért, ezért mindig krumplit kellett hámoznom, míg meg nem érkeztünk északra. Tíz nappal később befutottunk, és én végre abbahagyhattam a munkát. Leszállásomkor kiraboltak, így nincstelenül kellett nekilátnom az utamnak. A falu vízidomár tanítója csak pénzért tanított, mivel az avatár eltűnése óta több diákot kellett tanítania. Munkát senki sem akart adni, mivel még nagyon fiatal, és tapasztalatlan voltam. Egy nappal később a megérkezésem után egy gazdag férfi mellett sétáltam el, és a zsebéből egy fénylő kristály világított ki. Ebben a pillanatban született meg bennem a kleptománia. Az érzékeim úgy csaptak le a gyémántra, akár csak egy szarka. A kevéske vízidomár tudásommal egy vízi kígyót idéztem meg, amivel kihúztam a férfi zsebéből a kristályt. A kristály árából kaptam egy hétig szállást, és tanulási lehetőséget. Az alatt az egy hét alatt megtanultam minden alapot a mesteremtől, de ő azt mondta, hogy ő nem tud többet tanítani nekem, így ha többet akarok tudni, akkor utazzak el a föld országába, ott megtalálom a mocsári vízidomárokat, ők talán be tudják telíteni a tudáshiányt szívemben. Elfogadtam az ajánlatát, és úgy döntöttem, hogy a legközelebbi hajóra felszállok és elutazok, de nem ment ez olyan könnyen. A gazdag férfi valahogyan kiderítette, hogy én loptam el a gyémántját, így börtönbe zárt, és az álmom szertefoszlott. Teljesen egy évig voltam benn a börtönben, majd egy évvel később egy új barátra tettem szert, aki megmentette az életemet. Egyik éjszaka, amikor néztem ki az óceánra, egy Koalavidrát láttam meg, aki szórakozott a társaival. Amikor végeztek a játékkal, a kis vidra egyedül maradt, és szomorú lett. Senki sem segített neki ételt szerezni, így éhes is lett. Amikor meghallottam, hogy korgott a gyomra, odadobtam neki a maradék kajámat, és ő nagy örömmel elkezdte enni. Miután végzett lebukott a víz alá és elment. Másnap korán reggel furcsa csörömpölésre ébredtem. A kis koalavidra hozta ide nekem a kulcsokat, az ételért cserébe. Így elfogadtam tőle az ajándékot, és kiszöktem a börtönből. Az első megpillantott hajóra felszálltam, ami a föld királyságába indult, de előtte elloptam az egyik felszállni kívánó utastól a jegyét, így én könnyedén feljuthattam az utasszállítóra. Azaz egy év, amit a lopás miatt kaptam, ráébresztett arra, hogy nekem lopnom kell, hisz ez éltet, ez tart engem életben. Így hát, nagy tervekkel, álmokkal nekiindultam a földkirályságának, hogy tovább fejleszthessem idomári képességeimet, és tolvajkodhassak tovább kedvemre..

                             Chiaki 250px-Koalaotter
Egyéb: Gyakran látható vele egy Koalavidra, legfőképpen akkor, ha víz közelében van.

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

                             Chiaki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chiaki                                Chiaki I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 11:00 pm

No, engem kaptál, hogy leellenőrizzem az előtörténeted. A történet önmagában jó, és tetszik, végre van egy rosszfiúnk (aki ezesetben lány) az oldalon. Nos volt pár elírás benne, de ezt nem róvom fel neked, a továbbiakban ügyelj rájuk (pl.: Elkérezkedtem, helyesen írva: Elkéredzkedtem. "DZ", ahogy kiejted.)

Emellett még egy apróság: Az Avatar nem tűnt el, csupán még nem regisztrált olyan játékos, aki elvállalata volna egy Avatar szerepét (mivel az oldalon négy (4) lesz belőlük, minden néphez egy). De ez a történet szempontjából lényegtelen.

Szó, ami szó, te vagy az utolsó, akinek még lágy szívvel fogadtam el az előtörténetét.

ELFOGADOM


Idomítás szinje: 1

Képesség pontok: 2

Csinálj adatlapot, ha megvan, akkor mehetsz játszani. Jelenleg két küldetés fut, küldj PM-et, hogy csatlakozol valamelyikhez, vagy pedig kérsz egyet magadnak külön.

Még egy dolog: Mivel Északról érkezel, ezért Ba Sing Se lesz a kiindulási városod, mivel a Föld Királyáságban az a város található az északi részen.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
 
Chiaki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Airbender :: Karakterek és Adatlapok :: Előtörténetek-
Ugrás: