Last Airbender
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avatar - Az új történet
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Főváros

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 7:09 pm

A Tűz Népének fővárosa. A város maga egy kialudt vulkán kürtőjében található.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 8:57 pm

A Tűz Urát megfenyegették. Senki nem tudja, hogy ki lehetett ennyire bátor, de írt a Tűz Urának egy levelet, amiben az állt, hogy ha két héten belül nem mond le a címről és adja vissza a trónt a jogos örökösnek, megölik és erőszakkal veszik el a címet tőle. A Fővárosban mindenhol plakátok vannak kitűzdelve, amin az ismeretlen emberre vérdíjat tűztek ki, méghozzá nem kis összegben. Minden fontosabb épület falán, teázókban és egyéb helyeken észrevehető helyen vannak. Aki megtalálja busás jutalum üti a markát.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Ai
Tűzidomár
Tűzidomár
Ai


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 26.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros   Főváros                                I_icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 9:10 pm

Reggel szokás szerint felébredtem a tábortagoknak fenttartott házban. Mivel nem volt otthonom vagyis volt, de nem ismerem el. Nos ott tartottam, hogy felébredtem és elvégeztem pár nyujtó gyakorlatott. Szobatársaim irigykedő pillantásait elkerülve. Amikor végeztem lefoglaltam a fürdőszobát és rendbeszettem magam. Ma "szabadnapunk" volt, ezért úgy döntöttem lelátogatok a városba. Felvettem a maszkomat, hogy még véletlenül se ismerjenek fel. Kiléptem a levegőre és az a kedvenc illatom fogadott engem. Itt a tábor körül belengte az izzadság és a város szaga és isteni keveréke volt. Betértem az egyik teaházba és erndeltem egy mentateát. Mikor szürcsölgettem észrevettem egy lapot. Kifizettem a teát és megnéztem. Röviden összefoglalva az én drágalátos rokonom - habár őt csak látásból ismerem - megfegyegette, ha nem mond le a címéről akkor erőszakkal veszi el. Amikor a jutalmat elolvastam felragyogott a szemem.
~ Ebből a pénzből talán tudok saját házat venni... ~ gondoltam naívan. Kimentem a teaházból, de nem tudtam mit tegyek. Gondolkoztam és gondolkoztam. Aztán rájöttem, hogy a kapcsolataimat ki is tudom használni. Ám akkor duplán visszaüthet. A palotafelé akartam menni, de ott azt mondták igazoljam a személyemet, de akkor lebuknék. Mit csináljak? Tehetetlenül álltam az út szélén...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 9:21 pm

Ahogy elfordulsz az őröktől, a palota oldalánál egy alakot vélsz felfedezni, de annyira takarásban van, hogy ne ismerd fel. Mikor észreveszi, hogy megláttad, rögtön eltűnik a palota oldalánál. Ha utána sietsz, akkor láthatod, hogy a földön és a palota melletti kő falon apró korom nyom maradt. A nyom még friss, a korom pedig meleg, érzed, ha megtapintod. A fal túloldalán egy meredély van, így az alak valószínűleg képzett idomár lehet, vagy pedig nagyon ügyes ugró és profi az átverésekben. A fal maga három méter magas, nem könnyű átmászni rajta. Képzett tűzidomárok átrepülhetnek idomítás segítségével, de a kevésbé képzettek kénytelenek más utat találni. Eldöntheted, hogy a falat és a palota egyik oszlopát használva tikk-takkban átpattogsz a falon, vagy mivel tudod mi van a túloldalon, lejjebb ereszkedsz és megkerülöd a területet. Bárhogy is döntesz, a tanakodás alatt az alak jelentős előnyre tesz szert.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Ai
Tűzidomár
Tűzidomár
Ai


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 26.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros   Főváros                                I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 12:22 pm

Hirtelen megláttam egy alakot az őröknél. Habár nem lett volna gyanús, de amikor meglátta, hogy figyelem elrohant. Csak, kár, hogy ennyire takarásban volt, mivel egyáltalán nem ismertem fel. Gyorsan elindultam utána, hogy, hátha utol érem. Mikor utol értem volna, látom, hogy sehol sincs. Észrevettem, hogy a palota melletti kőfalon és a földön apró korom nyomok vannak. Lehajoltam a földhöz, hogy megnézzem, hogy friss vagy már régi, de amint hozzáérek felszisszentem. Jó friss volt.
~ Ez biztos egy képzett tűzidomár ~ gondoltam magamban. Amint ránéztem a falra láttam, hogy kábé 3 méter magas. Magamban kezdem variálni az esélyeket. Ő aki megfenyegette a királyt? Vagy csak egyszerű tolvaj? Hogy tudom őt utol érni? Kapok érte pénzt? Ezek a kérdések jöttek fel bennem. Vagy cikk-cakkban megyek fel ám akkor lecsukhatnak és rájönnek, hogy kivagyok. Ez nem lenne jó. Vagy talán kerüljem meg a területet? Azzal sokkal több időt vesztek el. Eldöntöttem. Megkerülöm.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 1:27 pm

Amíg megkerülöd a falat, a fenyegető nagy előnyre tesz szert. Egy teázó mellett haladsz el, és egy tíz perces futás után már a fal alatti területen is találod magad, ahol újabb korom nyomokat találsz, valamint egy-két növényen már vörös foltok is vannak. Szóval a zuhanásban megsértette magát. Nem tűnik súlyosnak, de mindenképpen lelassítja az embert. Próbálod követni a nyomokat, és azok egy sziklás területre visznek be, ahol minden szikla úgy áll, mint a fák. Egy szikla-erdő. Itt bárhol elrejtőzhetett az alak.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Ai
Tűzidomár
Tűzidomár
Ai


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 26.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros   Főváros                                I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 2:02 pm

Megpróbáltam minél gyorsabban futni, de úgy is 10 perc futás találtam magam a fal alatti területen. Gyorsan csináltam egy két nyújtózkodást, mert már kezdett fájni a lábam. Hirtelen észreveszek újabb korom nyomokat. Pár növényen már vörös foltok is voltak.
- Növénykínzó! - sziszegtem halkan. - Vagy nem? - suttogtam halkan. Azt hittem, hogy egy kicsi parázs és kész, de nem. Vér foltok.
~ Ez nem okozhatott súlyos sebet, mégis lelassíthatja... van remény! ~ gondoltam magamban. Az apró vércseppeket kezdtem el követni. A nyom egy sziklás területre vezetett el. A sziklák úgy álltak, mint a fák. Szóval szikla-erdő milyen logikus...
~ Bárhol lehet, de jobb vigyázni! ~ gondoltam magamban és én is elbújtam az egyik szikla-fa alá.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 2:51 pm

Ahogy megpróbálsz megfelelő búvóhelyet találni, meglátod az embert. Egy férfi az, aki épp a karján lévő sebet kötözgeti. A seb nem mély és nem is súlyos, valószínáleg a zuhanásnál lehorzsolta a falon, vagy a fal mellett. Megpróbálsz úgy helyezkedni, hogy lásd az arcát, de rálépsz egy apró kőre, ami összeroppan a súlyod alatt és ez alapján a férfi meglát. Tesz egy pár, számodra ismeretlen mozdulatot, aminek hatására egy szikla indul meg feléd, ez elől sikeresen elugrasz, majd még egy mozdulatsor és az egyik szikla oszlopból vízszintesen indul ki egy perem, ami egy másik sziklának akar nyomni.
Világossa válik számodra, hogy a férfi föld idomár.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Ai
Tűzidomár
Tűzidomár
Ai


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 26.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros   Főváros                                I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 3:11 pm

Megpróbálok megfelelő rejtekhelyet találni. Éppen helyezkedek el amikor meglátom az emberkét. A kezét kötözi. A sebe nem túl nagy, nem súlyos. Mégis mintha a fájna neki.
~ Ez jár annak aki előlem menekül ~ gondoltam magamban. Közelebb akarok menni, hogy lássam az arcát, de a súlyom alatt egy apró kő összetörik. Erre az emberke rám néz. Elkezd egy ismeretlen koreográfiát és egy szikla indul meg felém. Éppen csak, hogy eltudok vetődni. Majd megint egy ismeretlen mozdulat sor és egy vízszintes oszlop indul felém ami egy másik sziklának akar nyomni.
~ Nos ez egy földidomár... ~ gondoltam magamba. A vízszintes szikla közeledik felém, hogy szétlapítson. El akarok ugrani és...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 3:14 pm

Elugrani nem tudsz mert jobbra és balra is egy-egy szikla gátol, ezért felugrasz a feléd tartó oszlopra, majd a férfi felé veted magad, aki el akar rohanni és a sziklákon pattogva menekül előled.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Ai
Tűzidomár
Tűzidomár
Ai


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 26.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros   Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 2:47 pm

Elugrani nem tudtam, csak felfelé, mert jobbról-balról jött felém a szikla. Szóval felugortam a velem szembeli oszlopra és onnan látom meg, hogy menekülni készül az emberke. Gyorsan elé ugrok, de elkezd a sziklákon oda-visszaugrálni.
~ Nem menekülsz! ~ gondoltam magamban és elővettem az egyik kovakövet. Ahhoz a sziklához súrolom amelyiken éppen szaladok hátha a szikrából tudok tűzet kelteni, így tűz idomítással eltudom kapni. Ha nem megy akkor a kovakővel megdobom.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 8:59 pm

A kovakövet megpattintod az egyik sziklán, majd a gerjesztett tüzet az ellenfeled felé hajítod, akit eltalálsz, így leesik, és nagyjából beéred. De mielőtt megrkeznél hozzá, egy apróbb akadályt hoz létre a földből, amitől orra buksz, majd zuhanás közben kapsz egy ütést a bal válladra, amitől a hátadra fordulsz. Egy picit össze kell szedned magad, és amíg ez tart, megpillantasz valamit az égen. Egy fehér repülő állat sziluettje, amilyet mostanában elég sűrűn látni. Egy égi bölény az, akinek a hátán valószínűleg egy légidomár utazik. Látod, hogy lejjebb ereszkedik, valószínáleg meglátta a tűzgolyót, amivel az előbb támadtál. Hamarosan a közeledben landol, majd a légidomár felsegít. A jellegzetes tetoválás a homlokán és a két kezén látszik csak, mivel a többit eltakarja a haja és a ruhája. Ezzel mostmár biztos vagy benne, hogy ő egy légidomár. Úgy néz ki segíteni akar, de amíg végigméritek egymást, addig a fenyegető simán megléphet, sietnetek kell.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Amuna
Levegőidomár
Levegőidomár
Amuna


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 01.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 9:09 pm

A Föld királyság felé tartottam éppen Buffin, a égi Bölényemen, mikor egy tűz labdát láttam lejjebb. Azt gondoltam valaki bajban van, vagy valami.
- Buffi, ereszkedj lejjebb! - a kis borjú lejjebb ereszkedett, és akkor láttam, mi a szitu: egy Tűz Idomár lány egy fickót kerget. gondoltam, hogy talán a fenyegető lehet az, mert a Templomokban is híre kelt a Tűz Király megfenyegetése. amint landoltunk, leugrottam Buffiról, és felsegítettem a lányt.
- Szia. Amuna vagyok, és ha akarod, segítek elkapni, akit kergetsz. - mondtam neki kedvesen. Amint elfogadta az ajánlatot, Buffi felé fordultam:
- Buffi, próbálj a fickó elé kerülni, és vigyázz magadra! - Amint Buffi elindult, elindultam a lánnyal üldözni az alakot.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:22 pm

Amíg te a lánnyal foglalkoztál, Buffi a férfi elé került és egy jól irányzott farok csapással a földre terítette.
Eközben a lány elájult, így úgy döntöttél elkapod helyette a fickót, bár nem tudod miért üldözték, viszont ez a lány megsínylette és ha másért nem, legalább ezért kapd el. Ahogy sietsz a bölény és a férfi után, rövid időn belül meg is látod őket, és Buffi vicsorogva tartja sakkban a föld idomárt.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Amuna
Levegőidomár
Levegőidomár
Amuna


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 01.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 10:14 am

Buffi sakkba tartotta a fickót, legalábbis felismertem a farka által okozott csapás hangját. Eközben viszont a lány elájult. Mivel szerencsére egy elsősegély épület előtt volt ez, bevittem oda, hogy ápolják, amíg magához nem tér, majd elindultam a fickó után. mikor odaértem, láttam, hogy Buffi vicsorogva tartja sakkba a Föld idomárt.
- Szép volt Buffi! - mosolyogtam, miközben megsimogattam a fejét. majd odamentem a fickóhoz és ezt kérdeztem:
- Na, szépen mondja el, hogy mit tett, hogy üldözték?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 12:21 pm

A férfi felnéz rád és csak vigyorog, mint egy őrült.
- Nem csináltam semmit, de aki most a Tűz Népe felett uralkodik nem az akinek gondljátok. Bolondok. Ki fogja robbantani a második háborút és nem lesz senki aki megállítsa. Jobb ha megöljük, különben még nagy problémákat fog okozni. - ahogy mondja, abból leszűröd, hogy a fickó nem teljesen normális. A kezével megpaskolja a földet, és ugyan te nem látod, de mögüled egy oszlop tör fel a földből, hogy hátba vágjon.
- Utolér a véged. - vigyorog tovább.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Amuna
Levegőidomár
Levegőidomár
Amuna


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 01.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 12:29 pm

A férfi tekintetéből látszott, hogy őrült, amit bebizonyított az is, ahogy beszélt.
- Kérem, maga szerintem nincs jól! Nem tudom, ki a mostani uralkodó, de szerintem sose tenne ilyent! Hadd vigyem el egy orvoshoz, hogy kivizsgálják! - úgy gondoltam, hogy valami méreg vagy szer hatása alatt van(nem drog!XP). Mikor azt mondta, utolér a végem, csak ezt kérdeztem:
- És miből gondolja ezt? - ekkor valami azt súgta, hogy van valami mögöttem.
- Buffi, ugorj! - és megpróbáltam kitérni a mögöttem lévő dolog elől. Ha sikerül, akkor valószínűleg a férfit éri a támadás. Ha nem megfordulok, és egy széllökéssel próbálkozok.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 6:39 pm

Az utolsó pillanatban fordulsz meg, és a széllökéssel meg tudod álltani az oszlop közeledését. Ez azonban épp elég ahhoz, hogy a férfi felugorjon és újra küzdő állásba helyezkedjen el.
- Most mit teszel, légidomár? - kérdezni megvetéssel a hangjában.
- Épp ez az, hogy nem tudsz semmit a Tűz Uráról és még kevesebbet a jogos örökösről, aki most a világban bolyong. Aki a most a trónon ül, egy álszent csaló! - ordítja a fejedbe és mostmár kijött a sodrából, dobbant egyet, majd egy rúgással feléd küld egy sziklát.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Amuna
Levegőidomár
Levegőidomár
Amuna


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 01.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:07 pm

- Nem fogom hagyni, hogy megöljön valakit, csak mert úgy gondolja! - mondtam neki a választ a kérdésére. A fickó szerint nem a jogos ember van a trónon, amin jelenleg egy álszent csaló ül. Aztán felém rúg egy sziklám, amit egy hatalmas széllökéssel próbálok visszaverni.
Ha sikerül, felugrok, előkapom a két legyezőt, hogy azzal egy nagy széllökést generálva a falhoz repítsem a fickót.
Ha pedig nem, akkor megpróbálom egy tetőre felrúgni, hogy ne legyen esélye.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:30 pm

A sziklát egy széllökéssel visszaküldöd a férfihoz, majd a legyezővel egy újabb széllökést gerjesztesz, amivel az egyik sziklának csapódik. A földidomár elég keménynek látszik, mert egy újabb sziklát küld feléd, de ezzel egy időben már a hátad mögül egy oszlopot is rád akar dönteni. Jobb lesz felkötni a gatyát ellene.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Amuna
Levegőidomár
Levegőidomár
Amuna


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 01.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:35 pm

Sikerült a sziklát visszaküldeni a férfihoz, majd a falhoz csapni a 2. Széllökéssel.
- Adja fel, semmi esélye! - kiáltottam. Amint felém dobott egy sziklát, és hallottam az oszlop repedését mögöttem, elugrottam onnan, majd a két legyezőt használva egy kisebb tornádót próbáltam generálni, hogy felkapja a fickót. Csak abban reménykedtem, hogy sikerül, még ha engemet is elvisz.
- Buffi, készülj, ha el kell engem kapni! - mondtam neki még gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:42 pm

- Sosem adom fel. - szűri a férfi a fogai között, majd bosszúsan fogadja, amikor kikerülöd, de rögtön egy újabb támadásba kezd, ám az általad generált apró tornádó épp elég ahoz, hogy felkapja és egy szikláról mandínert kapva a földre essen ülő helyzetben. A feje élettelenül bukik le. Odasétálsz, hogy megnézd. Még él, csak elájult. Ezzel a tettest elkaptad, mostmár csak ki kell találnod, hogy mit csinálsz vele. Otthagyod, vagy visszaviszed magaddal az ájult lányhoz.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Amuna
Levegőidomár
Levegőidomár
Amuna


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 01.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:47 pm

Bosszús volt, mikor kikerültem a két támadását, de rögtön támadt volna, ha a tornádó nem kapta volna fel, és nem vágja egy sziklához.
- Ez az! - mondtam boldogan. Odamentem, hogy azért megnézzem, jól van-e. Csupán elájult. Szóval elkaptam. Úgy döntöttem, hogy elviszem abba a gyengélkedőbe, ahová az ájult lányt vittem. Buffi segítségével oda is vittem.
- Jó napot! Hoztam még egy sérültet! Kezelés után ha lehet, börtönbe vigyék, mert ő fenyegette meg az uralkodót!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:55 pm

Az ápoló értetlenül néz rád, de elviszi és elhelyezi az ájult férfit.
- Hogy mit csinált? - kérdezi, majd hamar beugrik neki, mert náluk is ki van téve egy plakát, hogy megfenyegették a Tűz Urát, és busás jutalom jár annak, aki elkapja.
- Őő, rendben, intézkedünk az ügyben. - mondta, majd megköszönte a segítséget és elsietett a dolgára.


Amuna jutalma: 4 képesség pont - tekintve, hogy ő győzte le a férfit.

Ai jutalma: 3 képességpont, mert időközben a történet szerint elájult és nem tudta folytatni a küldetést.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Amuna
Levegőidomár
Levegőidomár
Amuna


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 01.

Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 11:36 am

Az ápoló először értetlenül nézett, és meg is kérdezte, hogy mit csinált a férfi, de aztán eszébe jutott, mert náluk is ki van téve a plakát, és mondta, hogy intézkednek az ügyben.
- Rendben, köszönöm^^. - mondtam. Nem érdekelt tulajdonképben a pénz, hisz a kórháznak jobban kell mint nekem. kint meg Buffi várt a hasán fekve kíváncsian nézegetve befelé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főváros                                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főváros    Főváros                                I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főváros
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Airbender :: Játéktér :: A Tűz Népe-
Ugrás: