Last Airbender
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avatar - Az új történet
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Föld Királysága

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 2:21 pm

Minden olyan párbaj, ami a Föld Királyságán belül zajlik.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Yuu
Tűzidomár
Tűzidomár
Yuu


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 25.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:58 pm

Amint a víz idomár kihívott az Agni-Kai-ra, a kihívást elfogadván a kardomat beleszúrtam a földbe és pusztakezes támadópózt vettem fel, s lehunytam a szememet két másodperc erejéig. Az a szűk idő elég volt arra, hogy átgondoljam, mit fogok lépni. Utána tettem, amit kell: szélnél sebesebben rohantam az idomár ellen, majd a magasba ugrottam és onnan kreáltam egy tűzgömböt, amit riválisomra hajítottam. Reménykedtem, hogy be fog válni és kevésbé alkalmazza a víz idomítást.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 8:02 pm

Ahogy felugrasz a levegőbe, a vízidomár követi a mozgásod, és amint meglátja tűzgömböt egy laza csapást intéz az ostorával, amivel párává változtatja a tűzgömböt, de így az ő ostora is elfüstöl. Ez nehéz küzdelem lesz, össze kell szednie magát mindkét félnek. Miután látta, hogy ez nem használ egy közeli pocsolyából egy vízgömböt formáz és feléd küldi.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Yuu
Tűzidomár
Tűzidomár
Yuu


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 25.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 8:13 pm

Tudhattam volna, hogy azt a tűzgömböt el fogja hárítani, de az ő vízostora is elpárolgott. Ám nem habozott sokáig: a legközelebbi pocsolyából előidézett egy vízgömböt, amit felém küldött. Visszafelé rohantam és fel-fel szökkentem a romokra és onnan elrugaszkodva reménykedtem, hogy kikerülöm a gyengémet, a vizet. Amint felé "zuhantam", öklömet kitartva támadtam, miközben a másikba egy újabb tűzgömböt kreáltam és amint az ökölcsapás betalált, a tűzzel is felszínileg megsértem az idomárt. Ha nem, akkor mögé kerülve sütöm el azt.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 8:23 pm

Sikerül elkerülnöd a víz gömböt, majd az idomár fölül támadsz rá, a támadás a feje búbját éri, így előre dől, de sikerül megtartania az egyensúlyát. Mögé kerülsz és a másik kezeddel elsütöd a létrehozott tűzgömböt, ami leégeti a vízidomár ruhájának felső részét. Ezen meglepődött, így hirtelen nem tudott mit tenni ellened, de hamar összeszedi magát és ismét elkezd vizet idomítani, amit megfagyaszt és tüskék formájában küldi feléd.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Yuu
Tűzidomár
Tűzidomár
Yuu


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 25.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 8:49 pm

Látszólag ez most összejött és a ruháját sikerült lepörkölnöm. Most viszont vizet idomított, amiket végül jégtüskék formájában küldött ellenem. Visszapattantam a kardomhoz és azt kinyújtva heves vágásokkal kettétörtem a támadó dárdákat, remélhetőleg így fog történni. Utána gyorsan visszateszem a földre és két ökölből idézek elő nagyobb lángnyelveket, utána gyors körbefutás közepette dobok rá tűzgolyókat. Úgy gondoltam, ha gyors sebességnél alkalmazom a tűzidomítást, a magas hőmérséklettől a víz gőzzé válik. Tehát hidegvérrel és halált megvető bátorsággal támadtam továbbra is a vízidomárt, mintha az eleme nem is jelentene számomra potenciális veszélyt.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 8:57 pm

A feléd száguldó jeget sikerül felszabdalnod, majd megindulsz, és eltereled a figyelmét az ökleidből idézett lángnyelvekkel, amire ő csak vízidomítással válaszolt, ám ahogy a két elem találkozott rögtön gőzzé vált, így elrejtve Yuu-t a vízidomár elől. A lány körbe rohangálva folyamatosan tűzlabdákkal bombázza a vízidomárt, és ebből elég sok el is találja a szerencsétlent párát. A gőz hamarosan elül és a vízidomár tele van korom foltokkal és égési sebekkel, de még mindig küzd. Egy újabb ostort idomít vízből és feléd csap.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Yuu
Tűzidomár
Tűzidomár
Yuu


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 25.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 9:03 pm

Nem akartam hencegni, de ez már a vízidomár számára ez vesztett ügy volt. Az utolsó számot erre az alkalomra tartogattam: elővettem egy füstbombát, így remélhetőleg eltűntem riválisom elől. Gyorsan ismét felvettem a kardomat, majd egy tűzgömb segítségével, no meg egy ugrással elegendő magasságba szökkentem fel. A kardommal lesújtani készültem, de félúton megálltam, s azt az idomár torkához tartottam, másik kezemben egy tűzgömböt idéztem elő.
- A játéknak vége. - mondtam. - Szépen küzdöttél, de itt a vége.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 9:07 pm

A füstbomba körbe veszi az ellenfeled, így nem lát, te pedig könnyűszerrel kihasználod az alkalmat és felkapod a kardod majd mögé kerülsz és a torkának szegezed. Meglepődik, de nem látszik rajta, hogy meg lenne ilyedve. Nem veszed észre, de az ujjai mozognak, és egy másik pocsolyából egy víz oszlop közelít feléd hátulról, amivel az a terve, hogy félúton megfagyasztja és felnyársal.
- Biztos vagy te ebben? - kérdezi, és egy félmosoly jelenik meg az arcán.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Yuu
Tűzidomár
Tűzidomár
Yuu


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 25.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 9:13 pm

Elbíztam magamat, de nem ijedtem meg, hála a különleges kiképzésemen szerzett képességeknek. Jácint könnyedséggel dobtam egy hátra szaltót, remélhetőleg ezzel elkerülhetem a döfést. Elővettem a két wakazashi-mat, az egyiket felé hajítottam, a másikat a kezem közelében tartottam. A háta mögé kerülve a lángnyelvet előidézve próbáltam mattban tartani, viszont hátráltattam magamat, mert nem akartam megölni a fiút, és ez talán túlságosan is látszott rajtam.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 3:58 pm

A vízidomár felé dobott wakizashi-t a fiú egy laza mozdulattal lefagyasztja, a másikat pedig épphogy el tudja kerülni.
- Most végzek veled! - kiáltja, majd ahogy a láng nyelved fél száguld vízzel hatástalanítja, majd egy megfagyasztott gömböt vág hozzád, ami nem tűnik könnyűnek.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Yuu
Tűzidomár
Tűzidomár
Yuu


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 25.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 4:13 pm

A wakazashi-t kikerülte, majd egy megfagyasztott gömböt küldött felém. Bíztam abban, hogy egy nagyobb tűzgolyóval elolvaszthatom azt és vízzé válva elfolyik. Ha készen állok, előhúzom a kardomat, és annak köré vonom a tüzet, s azáltal sújtanék le riválisomra.
- Nem olyan biztos! Ne vedd félvállról! - kiáltottam el magamat és támadtam.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 98
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 24.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 6:07 pm

A tűz és a víz kioltja egymást és füst keletkezik, amitől nem látod, hogy jégcsapok közelednek feléd. Szétszakítják a füstöt és feléd száguldanak. Nagy mázlid van, és csak a ruháidat lyuggatja ki. Elugrálsz előle, de valamit ki kell találnod, mert nem sokáig mehet ez így.
Vissza az elejére Go down
https://last-airbender.hungarianforum.com
Yuu
Tűzidomár
Tűzidomár
Yuu


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 25.

A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 9:56 am

Nem jól ment a harc és már kezdtem nagy veszélyben lenni. Egy füttyentéssel magamhoz hívtam Ginryuu-t és a hátára ugrottam.
- Te akartad, hogy keményebb módszerekhez folyamodjak. - mormoltam. - Gin, tartsd lent addig a lángoddal kérlek, míg támadok!
A sárkány bólintott és támadásba lendült. Míg ő letartotta, ugrás közben készültem egy tűzgolyót a riválisom felé hajítani. Reménykedtem, hogy most már megadja magát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Föld Királysága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Föld Királysága   A Föld Királysága I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Föld Királysága
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Airbender :: Játéktér :: Agni-Kai-
Ugrás: